Історія Balakkom

421

1996

Наша історія починається наприкінці 20-го століття з пошиття ковдр із тканин з чотирьох дизайнів в місті Чернівці, Україна. Саме тоді зародилася ідея створення бренду ТЕП, який подарував би людям якісний та доступний домашній текстиль. Назва ТЕП походить від слова "тепло" (укр.). Усього 14 людей працювало тоді над загальною улюбленою справою. Пошиття постільної білизни відбувалось в розмірах полуторний та євростандарт, а ковдри шились на двох одноголкових стьобальних машинах.

img__2

2000

Переїзд на нову, велику площу для виробництва та головного офісу. Ми - компанія «Балакком» – закуповуємо нові перші чотиригольні комп'ютерно-автоматичні машини для різних дизайнів простібування та розмірів (дитячі, полуторні, двоспальні, євро стандарт). Крім того, у нас з'являється можливість міняти малюнок на ковдрах. А у 2001 році ми починаємо пошиття подушок!

img__3

2002

Придбали італійську багатоголкову стьобальну машину Meсa, яка дозволила шити більш технологічні ковдри, зробивши цим їх ще якіснішими. Саме в цей час компанія починає також пошиття покривал на виробництві. А наступного 2003 року Балакком запускає пошиття постільної білизни торгової марки ТЕП.

img__4

2007

Закуповуємо німецьку машину Dilo для виробництва нетканого термоскріпленого матеріалу. Це дало змогу збільшити асортимент та випуск ковдр, наматрацників і покривал.

img__5

2009

Компанія закупила першу автоматичну лінію для наповнювачів чохлів подушок різним типом сировини, у тому числі силіконізованих куль з порожнистих волокон.

img__6

2010

Балакком купує автоматизовану лінію для виробництва ковдр: чесальну машину для ковдр Asseline-Thibeau, багатоголкові машини Mammut.

img__7

2012

Докупка двох додаткових машин для виробництва ковдр та наматрацників, а вже наступного 2013 року компанія купує нове обладнання для наповнення чохлів для подушок з ультратонкими волокнами.

Balakkom

2017

Створення бренду Balak Home з європейськими стандартами та високою якістю. Вперше цей бренд презентували в Німеччині, де він і досі дуже популярний.

img__9

2018

Компанія Балакком виготовляє 30 видів ковдр, 50 видів подушок, 8 видів покривал, 20 наматрацників, 4 сегменти постільної білизни і є серед лідерів ринку домашнього текстилю. В компанії працює близько 500 співробітників, Балакком не раз вигравала сертифікати та перемоги в номінаціях «Краща якість» та «Кращі товари», має сертифікат ISO 9001, що підтверджує високі стандарти якості компанії. Наша місія – подарувати здоровий сон кожному, цим зробити вас щасливішими та успішнішими.

img__10

2022

Наша місія — забезпечити здоровий сон кожного, зробити людей щасливішим та успішнішим. Бренд ТЕП та компанія Balakkom отримали оновлений стиль та брендинг. Розпочато запуск бренду Dream, заснованого на європейських стандартах і тенденціях.