Продажі

Готелі & Контракти

Понад 25 років Балакком працює з спеціальними замовленнями гуртом ковдр, подушок, постільної білизни та наматрацників для готельної індустрії та медичного сектору. Така продукція має підвищені вимоги до умов експлуатації та терміну служби. Також, компанія виготовляє текстильну продукцію на замовлення торговельних мереж в Україні та закордоном, працюючи з високими стандартами та розробляючи нові продукти.

icon5 icon8 icon7 icon6

Пропозиції власної ТМ

Текстильна компанія Balakkom пропонує виробництво виробів домашнього текстилю під вашою торговою маркою. Ми працюємо з уже готовими специфікаціями, та за потреби можемо розробити новий продукт для вашої товарної лінійки. Балакком відповідає за повний виробничий цикл та доставку.

 

Зацікавлені у створенні власної торгової марки текстилю або шукаєте виробника з високими стандартами якості? Звертайтесь до нас за розробкою та виготовленням товарів за наданими специфікаціями.

 

Ми вже виконуємо замовлення для брендів з Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландів, Румунії, Саудівської Аравії, Білорусі, Молдови, Болгарії та Ізраїлю.

icon2 icon3 icon9

Бренд-продажі

В Україні компанія продає продукцію через традиційні та сучасні канали роздрібної торгівлі під брендами Balak Home, ТЕП та Lanabelle.

 

Balakkom працює над створенням широкої дистрибюторської та партнерської мережі магазинів домашнього текстилю, дбаючи про доступність товарів для здорового та якісного сну. Ми відкриті до співпраці з дилерами по всій Україні та поза її межами.

 

Сучасний канал охоплює мережеві магазини. Це національні мережі роздрібної торгівлі по всій Україні – АТБ-маркет, магазини DIY, що пропонують продукти, необхідні для будівництва та меблювання будинку – ЕПІЦЕНТР, а також веб-сайти онлайн-продажів – Rozetka.