Сервіс

Розробка інноваціних виробів текстилю

Власна команда технологів Balakkom створює продукти, які відповідають найвищим міжнародним стандартам якості. Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити наше виробництво ще ефективнішим та створювати сучасні продукти. Окрім ковдр, подушок, постільної білизни та протекторів для матраців, ми також поставляємо високоякісні покривала та комплекти постелі для дітей.

Виробництво

Balakkom використовує сучасні технології для забезпечення значних обсягів виробництва за дотримання високої якості продукції.

 

Виробнича площа компанїї – 10000 квадратних метрів, складська – 6000 квадратних метрів. Крім того, фірма має 12000 квадратних метрів вільної землі під нові проекти.

 

Виробничі потужності складають близько 1.7 мільйони ковдр та подушок в рік, 420 тисяч наматрацників та покривал та (кількість) рулонів синтепону.

Перейти

Логістика

За роки роботи ми створили надійну та ефективну логістичну систему. Ми маємо 6 офісів зі складами у Львові, Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, Хмельницькому та Чернівцях.

 

Головний офіс і виробництво знаходяться в Чернівцях. Незалежно від того, чи потрібна вам лише коробка подушок чи повна вантажівка комплектів постільної білизни, ми можемо розробити логістичну схему, яка відповідатиме вашим очікуванням.

 

За межі України відправляємо через Одеський морсьий порт. Україна не має мита з Європою, доставка вантажівкою швидка і може зайняти 2-5 днів. Доставка в Туреччину до 5-7 днів автотранспортом.

Послуги Маркетинг & Дизайн

Balakkom може допомогти вам створити упакування, меседж та дизайн для товарів. Для брендованих продуктів ми пропонуємо повну маркетингову підтримку від POS-матеріалів до цифрових публікацій і спільно розроблених кампаній.