Про нас

Компанія Балакком з 1996 року є лідером українського ринку текстильної промисловості. Ми виробляємо продукцію європейської якості з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів, яка підійде всієї сім'ї і доповнить інтер'єр будь-якого стилю. Місія компанії - забезпечувати людям здоровий сон, роблячи їх більш щасливими і здоровими.
Етапи розвитку
1996
Історія компанії починається у кінці 20-го століття з пошиття ковдр з використанням чотирьох тканин різного дизайну в місті Чернівці. Тоді зародилася ідея створення бренду ТЕП, який би подарував людям якісний домашній текстиль для дому. Сама назва ТЕП йде від слова «тепло» (укр.). Всього 14 працівників займалося на той момент над загальним улюбленою справою. Пошиття постільної білизни в розмірах полуторний і євро-стандарт виконувалося на двох одноголкових стьоганих машинах.
2000
Переїзд на нову, велику територію для виробництва і заснування головного офісу. Ми - компанія «Балакком» закуповуємо нові перші багатоголкові комп'ютерно-автоматичні машини для різних дизайнів Повітряні змії і розмірів (дитячі, полуторні, двоспальні, євро стандарт). Крім цього, у нас з'являється можливість змінювати малюнок на ковдрах. А в 2001 році запускається пошиття подушок.
2002
Вперше купили італійську багатоголкову стьобану машину Meсa, яка дозволила пошити більш технологічні ковдри, зробивши цим їх ще більш якісними. Саме в цей час, компанія запускає пошиття покривал на виробництві. А в наступному 2003 році, Балакком починає пошиття постільної білизни торгової марки ТЕП.
2007
У компанії з'являється німецька машина для виробництва натканного термоскрепленого матеріалу, це дало можливість збільшити випуск ковдр і наматрацників, покривал, а також виготовляти продукцію різних типів.
2009
Компанія закупила першу автоматичну лінію для наповнювачів чохлів подушок різних типів сировини, в тому числі силіконізованих куль пустотілих волокон. Також зароджується ідея створення бренду нижньої білизни та одягу для сну EGO.
2010
Балакком купує автоматизовану лінію для виробництва: чесальну машину для ковдр Salin Tibbo, багатоголкові машини Mammut.
2012
Докупка двох додаткових машин для ковдр і наматрацників, а вже в 2013 році в компанії з'являється технологія ультразвукової пайки Ultrasonic.
2017
Створення бренду Balak Home за європейськими стандартами і високою якістю. Вперше про бренд почули в Німеччині, де він і до цього дня дуже затребуваний і відомий. В Україні з'явився в 2018, також як і в Росії.
2019
У компанії працює близько 500 співробітників, Балакком не раз вигравала сертифікати і перемоги в номінаціях «Краща якість» і «Кращі товари», має сертифікат ISO 9001, стандарт 2015 року, що підтверджує високі стандарти якості управління компанією.
Участь у виставках
Наша компанія є регулярним учасником міжнародних виставок, де постійно перебуває в центрі уваги потенційних клієнтів і колег по галузі.

Ми приймали участь у таких виставках:

1. Heimtextil 2017 Messe Frankfurt, Germany
2. Heimtextil 2018 Messe Frankfurt, Germany
3. Heimtextil 2019 Messe Frankfurt, Germany
4.International Home Textiles Fair CNR EVTEKS, Istanbul, Turkey 2019

Майбутні виставки:
1. ProMaisonShow, Kiev, Ukraine
2. Messe Frankfurt Rus, Moscow, Russia
Наші бренди
Сертифікати
Подобається наша продукція або ви знаєте, як її вдосконалити? Будемо вдячні зворотного зв'язку!
Цінності Балакком
Турбота про кожного покупця
Компетентність всіх співробітників
Постійні інновації
Відкритість і чесність
Серед наших клієнтів
Контакти
Центральний офіс: +38 (0372)-54-39-21
Відділ продажів: +38 (050) 428-74-08
E-mail: info@balakkom.com


Центральний офіс:
Чернівці, вул. Комунальників, 4Б
Структурні підрозділи:
- Хмельницький, Львівське шосе, 12А
- Львів, вул. Конюшинна, 10
- Київ, вул. Лугова, 9
- Харків, проспект Московський, 259
- Дніпропетровськ вул. Будівельників, 25
- Одеса, вул. Комитетская, 24Б
Зворотній дзвінок
Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом години.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності.
Отримати пропозицію
Залиште свої контактні дані і запит і наш менеджер зв'яжеться з вами.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності.
Отправьте свою благодарность или рекомендацию
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности.